Розробка сайту - з чого почати?

в избранное

20 Февраля 2018 полезные статьи 0 комметариев

Багато хто думає, що зробити сайт це неймовірно просто. У мережі безліч безкоштовних конструкторів. Натиснув кілька кнопок, задав потрібні налаштування і все готово. У тебе вже є готовий шаблон і навіть адреса є. Начебто все готово. Але покористувавшись такий красою вже через тиждень стане ясно, що на ділі вийшло повне барахло з настільки урізаним функціоналом, що користуватися ним просто нереально. І це стосується навіть сайту-візитки, що вже говорити про більш складних проектах, наприклад, інтернет-магазинах. Відразу стає зрозуміло, що розробка сайтів це не так просто, як здається на перший погляд.

Сьогодні в мережі чимало пропозицій про розробку сайтів на будь-який смак і гаманець. Як же не загубитися у всьому цьому розмаїтті, і дійсно знайти професіонала високого рівня?

Перше, на що варто звернути увагу, це ціна. Зрозуміло, що є багато любителів поживитися і нічого не зробити, але все одно хороший продукт дешево коштує не може. Якісна розробка вимагає певного рівня знань і досить багато часу. А це не може оцінюватися дешево. Бажаючи отримати все практично задарма, вам, швидше за все, зроблять таку ж халтуру, яку ви б могли спорудити самостійно за допомогою все тих же безкоштовних ресурсів.

Жодна поважаюча себе компанія не візьметься за роботу без чіткого технічного завдання. Представник фірми повинен надати замовнику бриф, в якому є всі необхідні питання і уточнення. Технічне завдання іноді є договором, який підписується. Після завершення проекту замовник підписує акт виконаних робіт, чим підтверджує своє задоволення проектом.

Більшість поважаючих себе розробників пропонують комплексні послуги, дають гарантію на свою роботу, проводять технічний супровід, а також за окрему плату можуть зайнятися і розкручуванням проекту. Від таких послуг не варто відмовлятися, адже технології сайтобудування швидко застарівають, проекту необхідні постійні оновлення, щоб готовий продукт був привабливий, як для пошукових систем, так і для кінцевого споживача.

Підводячи підсумок, напрошується висновок - довіряти свій майбутній сайт потрібно тільки професіоналам. Поради, як їх вибрати, ми вам дали вище, а додавши все це відгуками реальних клієнтів, можна буде зробити по-справжньому вдалий вибір!